Дачия Форум

Офф-топик: Dacia Sandero 1.4 MPI - radowolf

Тук ще се помества всичко, чието място не е някъде горе....!!!

Офф-топик: Dacia Sandero 1.4 MPI - radowolf

Мнениеот Краси » Вто Яну Вто, 10 Яну 2017 13:35:23 +0000, 2017 1:35 pm

Здравейте.
Я да Ъпдейтнем малко тази тема. Че е много заспала. няма да рапортувам за сменени крушки. или маншони, не дай боже ментета!!! При моята кола всичко си е наред. При Радо, той си знае;) Нали е пич и се разписва с мнения под всяка тема. Макар и бая тъпи по някога. Това ми е първият пост, с който обиждам някого в този форум, вселдствие от негова лична обида към мен. Е Радо, човека със зимни гуми и меко сърце, кой е сега социопат? Да цитирам ли твои предишни постове??? Нещо от рода на"""като видях жена му и разбрах, защо...""" че твойта ли най големата убавица?
Където се оплакваше че са снимали и глобили на абсолютно забранено място за паркиране? Пред общината в Габрово ли беше?
Пак повтарям - в моята тема никого не съм или нарочвал, или обидил, наскърбил или засегнал.
Твоето изказване че съм социопат знаеш ли къде може да те отведе? не си ли ти социопата, като не възприемаш друго, освен собстеният си селски манталитет? Собстеното си тарЕкатско спокойствие.
Влез в обувките ми. Мини моят път. ако ти стиска. И после раздавай психиатрични оценки. Знам че след този пост ще бъда баннат от другият тарикат, Жоро. Който на живо е такава душичка, скрита зад лупите на очилата си очички, пред който дори тези във филма "Бразилия" лупата за увеличаване на екрана бледнее... Ще ми се изяви като гуро за кой ли път..'
Вместо да застане пичовски и да каже - да, аз не съм господ, или исус, или майка тереза, недай боже. имам някакъв интерес да подържам сайта, да ви ДОСТАВЯМ добавки... но нали цените са по ниски. ето Тогава бихме приели този човек нормално.
Аз си позволих да изкажа ПОЗИЦИЯ в моята тема. във всяка друга тема... бях конкретен - за проблема. Включитетелно тази за аср/есп. Ако някой не може да си кара колата... То всички бутони и програми ще му пречат. Казах ви неща, за каране на зима, които малко хора знаят. ама не - избил съм половин софия, докато се прибирам при заварено положение. Е що тогава ме нямаше в новините???? Радо, извини ми се ако си Wolf. Иначе си обиконвен койот!
E2 Stepway dCi 90 к.с. Дизел Stop & Start, София Люлин 6
Краси
Дачия фен

Регистриран на: Чет Юли Чет, 23 Юли 2015 08:30:36 +0000, 2015 8:30 am
Автомобил: Dacia E2 Stepway dCi 90

Назад към Премахнати теми