Дачия Форум

Ксенон с лупи на Дъстър фейслифт

Екстериор и оптически тунинг

Re: Ксенон с лупи на Дъстър фейслифт

Мнениеот Tonyco » Вто Юни Вто, 16 Юни 2015 07:56:27 +0000, 2015 7:56 am

Би трябвало е точно казано, проблема е в жегата, не случайно е този радиатор и да на фара не можеш да го усетиш, но иначе елемента се нагрява зверски. Ще видим как и до кога, ако са маркови сигурно ще карат повечко, ама и тези колкото толкова. По на там и аз ще се наложи да слагам. Иначе относно живота на ксенона, много по дълъг от на обикновена халогенна крушка, дори китайския, от личен опит го казвам. Разбира се на дневен ред са LED крушките и ксенона ще иде в историята скоро :).
Изображение
Аватар
Tonyco
Дачия маниак

Регистриран на: Пон Ное Пон, 24 Ное 2014 17:14:30 +0000, 2014 5:14 pm
Автомобил: Dacia Dokker 1.5 dCi 90 hp '15

Re: Ксенон с лупи на Дъстър фейслифт

Мнениеот orionbg » Сря Юли Сря, 15 Юли 2015 09:32:24 +0000, 2015 9:32 am

Tonyco написа:Би трябвало е точно казано, проблема е в жегата, не случайно е този радиатор и да на фара не можеш да го усетиш, но иначе елемента се нагрява зверски. Ще видим как и до кога, ако са маркови сигурно ще карат повечко, ама и тези колкото толкова. По на там и аз ще се наложи да слагам. Иначе относно живота на ксенона, много по дълъг от на обикновена халогенна крушка, дори китайския, от личен опит го казвам. Разбира се на дневен ред са LED крушките и ксенона ще иде в историята скоро :).

Ксенон не сложих само заради големите баласти и нуждата от рязане и преправяне на кабели (поне на Дъстър-а), което ще ми унищожи гаранцията...
Луд умора няма, само се поти! :D
Аватар
orionbg
Дачия маниак

Регистриран на: Сря Дек Сря, 04 Дек 2013 04:55:33 +0000, 2013 4:55 am
Автомобил: Duster E2 1.5 dCi 110hp 4x4

Предишна

Назад към Дизайн и тунинг