Дачия Форум

Уикенд в Цигов Чарк

Споделете чувства и снимки от пътешествията си с Вашата Dacia

Уикенд в Цигов Чарк

Мнениеот velito » Съб Юли Съб, 28 Юли 2018 22:10:48 +0000, 2018 10:10 pm

По-долу може да прочете и да разгледате снимките от кратката ни екскурзия до Цигов чарк.

Изображение

Уикенд в Цигов чарк
Пътувайте с мен на http://www.gezinotix.blogspot.com
Изображение- Renault Megane IV 1.2 TCe EDC7
Изображение- Dacia Logan II 0.9 TCe BVM5
Снимки Renault Megane IV Sedan 1.2 TCe Intense
Снимки Dacia Logan II 0.9 TCe Laureate
Аватар
velito
Дачия маниак

Регистриран на: Пон Май Пон, 30 Май 2011 19:15:49 +0000, 2011 7:15 pm
Автомобил: Renault Megane IV Sedan 1.2 TCe Intense

Re: Уикенд в Цигов Чарк

Мнениеот treyyy » Нед Юли Нед, 29 Юли 2018 08:13:03 +0000, 2018 8:13 am

+1
Имаш хубава поредица от пътеписи. На Цигов чарк е красиво и релаксиращо. Наблизо е и град Батак, който също може да бъде включен в програмата, ако човек е за повече нощувки.
А това: "отидох за чистачки, а си купих автомобил" :D ми напомня малко за моя случай преди месеци, когато със съпругата отидохме уж "само да разгледаме и убием време", а си тръгнахме с Меган от оказиона на Рено.
treyyy
Дачия маниак

Регистриран на: Сря Сеп Сря, 21 Сеп 2011 19:45:50 +0000, 2011 7:45 pm
Автомобил: Ibiza IV 1,2 /Megane III 1.5 (110 Hp)

Мнениеот borkata » Нед Юли Нед, 29 Юли 2018 14:21:47 +0000, 2018 2:21 pm

Готино, поздрави velito !
А във връзка с казаното от treyyy:

Собственик на верига магазини решил да направи посещение на един магазин, за да види как се справят продавачите. Влязъл той в един от неговите магазини, отишъл до един ловно-рибарски щанд и чул следния разговор между клиент и продавач:
- Ще ви предложа ето тези кукички, шаранджийски орловки, с тях рибата не може да избяга.
- Ами добре ще взема една кутийка - съгласил се клиентът. - Обаче само с куки нищо няма да хванеш, трябва ти и едно влакно, ще ти предложа едно италианско, с не... его 50 килограмов сом можеш да извадиш.
- Ами добре, ще взема една ролка - съгласил се клиентът.
- Обаче без пръчка си за никъде, тука имаме една спинингова въдица със все макара - невероятна, с нея бе спечелен последния шампионат по риболов.
- Ами добре ще я взема - съгласил се пак клиентът.
- Но на теб ти трябва рибарска чанта, къде ще си слагаш принадлежностите...
- Ами добре ще взема една рибарска чанта.
- Ти сигурно искаш да ловиш и големи риби, затова без лодка си за никъде, от брега само дребосък ще хванеш.
- Тогава ще взема и една лодка.
- Ако ти се наложи да отидеш до някой високопланински язовир, как ще стигнеш до там бе, ми ти без високопроходим джип 4x4 въобще по добре да не ставаш рибар.
- Добре ще взема и един джип, щом трябва.
Тогава собственикът умилен от тази проява на своя продавач отишъл при него и започнал да му говори:
- Браво бе, момче, ти си най-добрият продавач, който съм имал някога, ще ти увелича заплатата двойно, човекът беше дошъл само за една кукичка, ти успя да го убедиш да си купи цяло рибарско оборудване, лодка и джип...
- А,а,а, да бе, за кукичка бил дошъл, дойде да пита за щанда със дамски превръзки, да купи на жена си, и аз му викам - така и така няма да правиш секс, поне иди за риба

Изображение
Аватар
borkata
Дачия маниак

Регистриран на: Сря Юни Сря, 29 Юни 2011 20:05:50 +0000, 2011 8:05 pm
Автомобил: DUSTER 4х4, 1.5 dci, ESP

Мнениеот treyyy » Нед Юли Нед, 29 Юли 2018 14:26:00 +0000, 2018 2:26 pm

Извън темата:
:lol:
treyyy
Дачия маниак

Регистриран на: Сря Сеп Сря, 21 Сеп 2011 19:45:50 +0000, 2011 7:45 pm
Автомобил: Ibiza IV 1,2 /Megane III 1.5 (110 Hp)

Мнениеот П.Стефанов » Пон Юли Пон, 30 Юли 2018 22:46:32 +0000, 2018 10:46 pm

Преди много,много, май около 35 години бяхме на Свети Константин за първи път.Беше превъзходно.После след промяната и фалирането на предприятията,които бяха построили ведомствените почивни станции меко казано беше отвратително.Но вилите на директорите на същите предприятия и на партийните величия разкошни.И какви хубави малки ресторантчета имаше.....
Но аз друго исках да кажа.За язовир Батак.Та лятото водата намалява много и билките порастват по бреговете на язовира.Есента водата се покачва и залива бреговете с всичките билки.Цяла есен,зима и пролет водата получава цялата лековита сила от билките и лятото когато хората могат вече да се къпят им помага за стотици болести.Сега като пиша и си припомних миризмата на дивата мащерка по брега на Батак.
Сега идея си нямам как е,но си мисля,че няма да е много различно.Поздрави.
П.Стефанов
Дачия маниак

Регистриран на: Вто Фев Вто, 13 Фев 2018 22:43:38 +0000, 2018 10:43 pm
Автомобил: Duster Prestige TCe 125 S&S 4WD

Назад към Пътешествия с Дачия